آموزش تغییر یوزرنیم اپل آیدی

تغییر یوزرنیم اپل آیدی از طریق سایت اپل:

 

۱- ابتدا وارد سایت https://appleid.apple.com شوید.

۲- همانند تصویر زیر بر روی Manage Your Apple ID کلیک کنید :

Apple ID

 

۳- در این صفحه اپل آیدی و رمز خود را وارد کنید :

Apple ID

 

۴- پس از وارد شدن به صفحه تنظیمات اپل آیدی خود در صفحه اول همانند تصویر زیر یوزرنیم فعلی اپل آیدی خود (که یک آدرس ایمیل است) را مشاهده میکنید ، در سمت راست یوزرنیم اپل آیدی کلید Edit را بفشارید.

Apple ID

۵- سپس کادری باز خواهد شد و یوزرنیم جدید را از شما درخواست میکند ، توجه داشته باشید یوزرنیم اپل آیدی می بایست حتماً یک آدرس ایمیل معتبر باشد و باید به آن دسترسی داشته باشید.
پس از وارد کردن آدرس ایمیل خود کلید Save را بزنید.

Apple ID

۶- پس از فشردن دکمه Save در مرحله قبل یک ایمیل تایید از طرف اپل برای آدرس ایمیلی که وارد نموده اید ارسال می شود ، پس به ایمیل خود مراجعه کرده و ایمیل دریافتی از اپل را باز کنید ، متنی همانند تصویر زیر برای شما ارسال شده است که می بایست روی عبارت Verify Now کلیک کنید.

Apple ID

۷- سپس مانند تصویر زیر وارد صفحه ای خواهید شد که یوزرنیم جدید و رمز اپل ایدی از شما خواسته میشود. آنها را وارد کرده و بر روی Verify Address کلیک کنید.

Apple ID

پس از فشردن دکمه Verify Address و مشاهده پیغام زیر کار تمام است و یوزرنیم اپل آیدی شما تغییر یافته است و ازاین پس برای استفاده می بایست برای استفاده از این یوزر استفاده کنید.

Apple ID


توجه : مشتری عزیز در صورتی که ایمیل جدیدی که وارد می کنید معتبر نباشد یا دسترسی به آن نداشته باشید ، مسئولیت هرگونه ایجاد مشکل در صورت تغییر یوزرنیم اپل آیدی بر عهده شماست .

با تشکر ، سیب آیدی

 


سایر آموزش ها :

- برای آموزش نحوه تغییر رمز اپل آیدی اینجا کلیک کنید.
- برای آموزش بازیابی رمز فراموش شده اینجا کلیک کنید.

 

پشتیبانی

شماره تماس : 09365711140

شماره پیامک : 10002000200032

ایمیل : pay[at]sibid.ir

با اطمینان خرید کنید ، پشتیبانی سایت همواره در کنار شماست

نماد اطمینان