با توجه به تغییر نحوه ساخت اپل آیدی توسط اپل و نیاز به تایید آن توسط یک شماره موبایل خارج از ایران (به دلیل تحریم) توجه داشته باشید کلیه اپل آیدی های سیب آیدی تایید شده توسط شرکت وابسته در دوبی هستند و تضمینی و دائمی می باشند. قابل به ذکر است از خرید اپل آیدی های نامطمئن به شدت پرهیز کنید زیرا با توجه به قوانین جدید اپل در مورد اپل آیدی امکان لاک شدن آن و همچنین دستگاه اپل شما زیاد است
سیب آیدی با ۱۰ سال سابقه مطمئن ٬ آماده ارائه خدمات به شماست

1

انتخاب نوع محصول

تعداد محصول : عدد
 • نوع محصول :
  -
 • قیمت واحد :
  - ریال
 • تعداد محصول :
  - عدد
 • مبلغ کل :
  - ریال
2

ورود اطلاعات

ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید..

3

پرداخت (تمامی کارتهای شتاب)

درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

قابل پرداخت با کارت بانک‌های:‌توضیحات اپل آیدی ها

با استفاده از سیستم بالا شما می توانید اپل آیدی خود را خریداری کرده و بلافاصله آن را دریافت کنید. کلیه اطلاعات امنیتی و پاسخ سوالات امنیتی اپل آیدی پس از خرید در اختیار شما قرار می گیرد. اپل آیدی ها نیز از نظر کارکرد صحیح و بدون مشکل تضمین می شوند.

 • در منو انتخابی اپل آیدی سایر کشورها نیز قابل خرید است ، اپل آیدی سایر کشور ها به شما کمک میکند نرم افزار هایی را دانلود کنید که در اپل استور امریکا موجود نیست و مخصوص همان کشور هاست ، به عنوان مثال بازی Clash Royal اولین بار از طریق اپ استور استرالیا عرضه شد.
 • همچنین شما می توانید گیفت کارت های این کشور ها را نیز روی این اپل آیدی ها استفاده کنید به عنوان مثال گیفت کارت های استرالیا هزینه بسیار پایینی دارند و با استفاده از اپل آیدی استرالیا شما می توانید از این گیفت کارت ها استفاده کنید.

اما همواره اپل آیدی امریکا بیشترین بازده و بهترین نوع خود می باشد.

برای خرید اپل آیدی های استرالیا ، امارات متحده عربی و انگلیس از منو بالا گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

پشتیبانی

شماره تماس : 09365711140

شماره پیامک : 10002000200032

ایمیل : pay[at]sibid.ir

با اطمینان خرید کنید ، پشتیبانی سایت همواره در کنار شماست

نماد اطمینان